Ogólnopolskie Centrum Prawne - Capital Warszawa

tel. 791 851 150  |  e-mail: biuro@centrumprawne.eu

prawo administracyjne

Prawo administracyjne stanowi zbiór norm prawnych regulujących stosunki społeczne powstałe w wyniku działalności organów administracji publicznej. W naszej karierze reprezentowaliśmy klientów przed sądami administracyjnymi i organami administracji publicznej – jeżeli więc potrzebny jest prawnik od ubezpieczeń społecznych (ZUS) z Lublina, serdecznie zapraszamy do współpracy.

Zajmowaliśmy się sprawami wchodzącymi w każdą sferę prawa administracyjnego, czyli w prawo materialne i procesowe. Oferujemy zatem pomoc w zakresie prawa samorządu terytorialnego, prawa o cudzoziemcach i obywatelstwie czy ochrony danych osobowych oraz środowiska. Specjalnością naszych prawników z Lublina są nieruchomości i związane z nimi przepisy. Adwokat od nieruchomości zajmie się również zasiedzeniem. Reprezentujemy naszych klientów przy sprawach odszkodowawczych w obrębie kompleksowych gałęzi prawa, wśród których można dostrzec m.in. prawo wodne, łowieckie czy lotnicze. Z kolei każdy z naszych adwokatów z Lublina prawo budowlane oraz prawo oświaty ma w małym palcu – taki specjalista nazywa się wówczas odpowiednio prawnikiem budowlanym i prawnikiem oświaty.

Obsługa firm

Angażujemy się w sprawy nie tylko klientów indywidualnych, ale również mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną firm w postaci prowadzenia spraw dotyczących Human Resources i działalności wobec organów administracji państwowej oraz samorządowej. Wykonujemy audyty merytoryczne i prowadzimy negocjacje handlowe z kontrahentami. Obsługujemy nieruchomości, windykacje wierzytelności, spory sądowe i reprezentację przed sądem.

Dowiedz się więcej...