Ogólnopolskie Centrum Prawne - Capital Warszawa

tel. 791 851 150  |  e-mail: biuro@centrumprawne.eu

prawo gospodarcze

Pragną Państwo założyć własną firmę? To świetnie, ponieważ z chęcią doradzimy przy tworzeniu wszelkiego rodzaju spółek, jak również pomożemy w ich przekształcaniu, łączeniu czy zamykaniu.

Powyższe czynności zawierają się w prawie gospodarczym, czyli pojęciu określającym stosunkiem gospodarczym między osobami fizycznymi i prawnymi. Aktywnie działamy zarówno w obrębie prawa gospodarczego publicznego, jak i prywatnego, kierując się jego naczelnymi zasadami. Dzięki naszym adwokatom z Lublina do spraw gospodarczych, uzyskanie licencji, koncesji i innych zezwoleń także stanie się realne.

Jaki z tego wniosek? Z każdym naszym prawnikiem gospodarczym z Lublina kompleksowe doradztwo już po założeniu firmy, a także jej stała obsługa prawna jeszcze nigdy nie była tak prosta.

Obsługa firm

Angażujemy się w sprawy nie tylko klientów indywidualnych, ale również mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną firm w postaci prowadzenia spraw dotyczących Human Resources i działalności wobec organów administracji państwowej oraz samorządowej. Wykonujemy audyty merytoryczne i prowadzimy negocjacje handlowe z kontrahentami. Obsługujemy nieruchomości, windykacje wierzytelności, spory sądowe i reprezentację przed sądem.

Dowiedz się więcej...