Ogólnopolskie Centrum Prawne - Capital Warszawa

tel. 791 851 150  |  e-mail: biuro@centrumprawne.eu

prawo odszkodowań

Los bywa przewrotny, a na wiele sytuacji w życiu nie ma się wpływu. Doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i dlatego nasza kancelaria prawna z Lublina proponuje Państwu pomoc w zakresie odzyskiwania odszkodowań i zadośćuczynień w następujących sytuacjach życiowych:

  • wypadek komunikacyjny (odszkodowanie z OC sprawcy),
  • wypadek w pracy lub szkole,
  • wypadek w rolnictwie,
  • śmierć bliskiej osoby.

    Uzyskane pieniądze nierzadko są jedyną opcją umożliwiającą leczenie bądź lepszy byt, dlatego też dokładamy wszelkiej staranności, by nasi klienci otrzymali jak najwyższe odszkodowanie lub zadośćuczynienie. Mając na uwadze ich wyłączne dobro, nasi adwokaci od odszkodowań z Lublina twardo negocjują stawki z zakładami ubezpieczeniowymi. Jeśli natomiast jest ku temu właściwy powód (np. zaniżona stawka należnych pieniędzy), kancelaria adwokacka – w porozumieniu z klientem – decyduje się wstąpić na drogę sądową. Tą czynnością zajmuje się nasza partnerska firma - Ogólnopolskie Centrum Odszkodowań, w której pracują najlepsi agenci i prawnicy od odszkodowań w Lublinie.

Obsługa firm

Angażujemy się w sprawy nie tylko klientów indywidualnych, ale również mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną firm w postaci prowadzenia spraw dotyczących Human Resources i działalności wobec organów administracji państwowej oraz samorządowej. Wykonujemy audyty merytoryczne i prowadzimy negocjacje handlowe z kontrahentami. Obsługujemy nieruchomości, windykacje wierzytelności, spory sądowe i reprezentację przed sądem.

Dowiedz się więcej...