Ogólnopolskie Centrum Prawne - Capital Warszawa

tel. 791 851 150  |  e-mail: biuro@centrumprawne.eu

obsługa prawna firm

Angażujemy się w sprawy nie tylko klientów indywidualnych, ale również mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną firm z Lublina w postaci prowadzenia spraw dotyczących Human Resources i działalności wobec organów administracji państwowej oraz samorządowej. Wykonujemy audyty merytoryczne i prowadzimy negocjacje handlowe z kontrahentami. Obsługujemy nieruchomości, windykacje wierzytelności, spory sądowe i reprezentację przed sądem.

Podążając za myślą, że indywidualne podejście jest kluczowe w kontakcie z klientem, na jego życzenie jesteśmy w stanie sprawować inne obowiązki prawne i pozaprawne. Sporządzamy opinie i ekspertyzy, interpretujemy poszczególne zapisy prawa, doradzamy w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej. Zdajemy sobie bowiem sprawę z tego, że właściwa obsługa prawna firm z Lublina jest podporą zapewniającą prawidłowe funkcjonowanie każdego przedsiębiorstwa i o tym fakcie staramy się także uświadamiać biznesmenów, z którymi współpracujemy.

Z uwagi na dobro naszych klientów, stawka, która składa się na obsługę prawną firmy w naszej kancelarii w Lublinie, jest dopasowywana do każdego indywidualnie.

Obsługa firm

Angażujemy się w sprawy nie tylko klientów indywidualnych, ale również mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną firm w postaci prowadzenia spraw dotyczących Human Resources i działalności wobec organów administracji państwowej oraz samorządowej. Wykonujemy audyty merytoryczne i prowadzimy negocjacje handlowe z kontrahentami. Obsługujemy nieruchomości, windykacje wierzytelności, spory sądowe i reprezentację przed sądem.

Dowiedz się więcej...