Ogólnopolskie Centrum Prawne - Capital Warszawa

tel. 791 851 150  |  e-mail: biuro@centrumprawne.eu

Śmiało możemy stwierdzić, że jesteśmy najlepszą firmą prawniczą w Lublinie. Skąd wzięła się ta pewność siebie? Zawdzięczamy ją swojemu zespołowi, który nieustannie dowodzi swojej wiedzy i profesjonalizmowi  oraz klientom, którzy dzięki nam odmienili swoje życie  na lepsze.

Naszym kolejnym atutem jest fakt, że nasz zespół zajmujemy się każdą gałęzią prawa –  znamy się na prawie pracy, prawie odszkodowawczym, karnym, rodzinnym... można by wymieniać i wymieniać. Nie byłoby to możliwe, gdyby nie wieloletnia praktyka poparta odpowiednim wykształceniem. Z tego względu jesteśmy również przodową kancelarią finansowo-prawną i kancelarią radców prawnych w Lublinie.

Kancelaria Ogólnopolskie Centrum Prawne w Lublinie gwarantuje cennik dostosowany do indywidualnych możliwości oraz specyfikacji sprawy. Wychodzimy bowiem z założenia, że każdy powinien mieć szansę na skorzystanie z pomocy profesjonalnego prawnika.

Obsługa firm

Angażujemy się w sprawy nie tylko klientów indywidualnych, ale również mikro, małych i średnich przedsiębiorstw. Zapewniamy kompleksową obsługę prawną firm w postaci prowadzenia spraw dotyczących Human Resources i działalności wobec organów administracji państwowej oraz samorządowej. Wykonujemy audyty merytoryczne i prowadzimy negocjacje handlowe z kontrahentami. Obsługujemy nieruchomości, windykacje wierzytelności, spory sądowe i reprezentację przed sądem.

Dowiedz się więcej...